Servisný inžinier

Nástup: asap

Príjem: 1100-1800 Eur

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

Náplň práce

Vykonávanie odborných prác v oblasti lokalizácie a odstraňovaní porúch riadiacich systémov PLC a DCS, SCADA a prístrojov MaR

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor

  • elektrotechnické

Znalosti

  • jazykové znalosti

anglický jazyk – mierne pokročilý

  • odborné znalosti

odborná spôsobilosť – vyhláška č. 508/2009 Z. z., § 21

Osobné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosti v oblasti automatizácie, HW PC, dátových sietí, riadiacich systémov a programovania
  • dôslednosť, samostatnosť, analytické myslenie, schopnosť tímovej práce, spoľahlivosť

Vodičský preukaz

  • vodičský preukaz skupiny B

Požadovaná prax

  • prax na pozícií/v oblasti: 2 roky
  • počet rokov praxe: 2 roky

Vzdialenosť bydliska

  • max. 20-30 km od Šale

Ponúkame

  • stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
  • zaujímavú prácu v priateľskom a dynamickom kolektíve
  • možnosť zúčastniť sa na nových prestížnych projektoch
  • zabezpečenie cieleného odborného a osobného rozvoja
  • výhodné platové podmienky i benefity
  • dobré technické zázemie a pracovné prostredie
  • zaujímavý sociálny program

Profesijný životopis prosím zasielajte na:  zuzana.korosiova@actemium.sk

V prípade záujmu o zaradenie do výberového konania nám pošlite na uvedenú mailovú adresu Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s uvedením názvu pozície, na ktorú reagujete. V životopise je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili výberové kritériá a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

&nbp;