Pracovník montáže

Nástup: asap

Príjem: 650€ – 1000€ (dvojzložková základná mzda)

Druh prac. pomeru: hlavný pracovný pomer

Náplň práce

  • elektromontážne práce na stavbách priemyselných a energetických objektov
  • elektromontážne práce v dielni výroby rozvádzačov nízkého napätia

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor

  • elektrotechnické

Znalosti

  • jazykové znalosti

anglický jazyk – výhoda

  • odborné znalosti

elektrotechnik – vyhláška 508/2009 Z.z. min. §21 – B do 1000V

Osobné predpoklady a zručnosti

  • preukázanie odbornej spôsobilosti
  •  dôslednosť, samostatnosť, technické myslenie, schopnosť tímovej práce, spoľahlivosť
  • dobrý zdravotný stav

Vodičský preukaz

  •  vodičský preukaz skupiny B

Požadovaná prax

  • prax na pozícií / v oblasti : výhoda / akceptujeme aj absolventov bez odbornej praxe

Ponúkame

  • stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
  • zaujímavá práca v priateľskom a dynamickom kolektíve
  • možnosť zúčastniť sa na nových prestížnych projektoch
  • zabezpečenie cieleného odborného a osobného rozvoja
  • dobré technické zázemie a pracovné prostredie
  • zaujímavý sociálny program

Profesijný životopis prosím zasielajte na: zuzana.korosiova@actemium.sk

V prípade záujmu o zaradenie do výberového konania nám pošlite na uvedenú mailovú adresu Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s uvedením názvu pozície, na ktorú reagujete.

V životopise je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.

&nbp;