Kancelárske priestory

KAN_03 KAN_02

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na prízemí v administratívnej budove v blízkosti centra mesta priamo pri hlavnej ceste. Jedná sa o 3 samostatné kancelárie:

  • kancelária č. 3 s výmerou 40 m²
  • kancelária č. 4 s výmerou 40 m²
  • kancelária č. 5 s výmerou 40 m².

Kancelárie sa prenajímajú samostatne. Všetky kancelárie sú vybavené kancelárskym nábytkom a klimatizáciou. Nájomcom je k dispozícii zariadená kuchynka a sociálne zariadenie. Upratovanie je zabezpečené upratovacou službou. Nájomné je 10 EUR/m² + DPH za mesiac vrátane energií. V prípade potreby je možné využívať za poplatok aj zdieľané zasadacie miestnosti v druhej časti budovy. Prístup do kancelárií je možný kedykoľvek. Pri vstupe do objektu je centrálna recepcia. Celý objekt je strážený a zabezpečený strážnou službou. Je možná dohoda na výške nájomného v závislosti od veľkosti prenajímaného priestoru.

Zariadenie: kancelársky nábytok; Pozemok: Rovinatý; Celková úžitková plocha administratívy: 200m²; Príjazdová cesta: Asfalt; Inžinierske siete: Elektrina, Mestská voda, Internet; Kúrenie: Ústredné; Forma vlastníctva: Osobné

KAN_01 KAN_08 KAN_07 KAN_06 KAN_05 KAN_04

&nbp;